Nasza OfertaVouchery prezentowe


Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent!
Proponujemy zakup voucherów prezentowych na dowolne usługi oferowane przez nasz hotel.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 726 888 828

Home

Sorry, this entry is only available in Polski.

SPECIAL OFFER

ACCESS MAP

Mapa dojazdu - Google

REGIONAL SPONSOR

Program Regionalny

CONTACT

Lipowy Most - Golf Park Borki 29, 16-030 Supraśl Reception tel. +48 730 731 732 tel. +48 85 749 12 71 fax +48 85 688 68 48
Lipowy Most Hotel, Białystok/Supraśl/Podlaskie to świetne miejsce na imprezy firmowe, konferencje firmowe,seminaria, wyjazdy integracyjne, imprezy incentive. Jest to również świetny hotel na organizację przyjęcia weselne, posiadamy piękne sale weselne, a wyszukane menu naszej restauracji, oparte także na lokalnych specjałach Podlasia, uświetni uroczystość weselną. Wspaniałe, naturalne otoczenie hotelu zapewni relaksujący pobyt i wypoczynek. Zapraszamy również naszych Gości na wakacje na Podlasiu! Dla miłośników aktywnego wypoczynku do dyspozycji pole golfowe - dla rozpoczynających przygodę z tym sportem Akademia Golfa, dla profesjonalistów Turnieje golfowe. Wypoczynek dopełni hotelowe Spa&Wellness - gdzie oddasz się rytuałom i zabiegom Spa, odnowisz swoją wewnętrzną energię i zadbasz o kondycję ciała. Zapraszamy na pobyt, wypoczynek, wakacje na Podlasiu!
konferencje biznesowe
Serwis internetowy www.lipowymost.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystają z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.