Nasza Oferta


Strona główna » Atrakcje » Imprezy integracyjne

Vouchery prezentowe


Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent!
Proponujemy zakup voucherów prezentowych na dowolne usługi oferowane przez nasz hotel.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 726 888 828

Imprezy integracyjne

Integracja, relaks, motywacja – Imprezy integracyjne, Podlasie

Podczas wyjazdów integracyjnych dużym powodzeniem cieszą się różnego rodzaju wieczory tematyczne. Wyjątkowe stroje osób prowadzących, odpowiednia dekoracja, klimatyczna muzyka oraz mnóstwo atrakcji z pewnością wprawią Państwa w szampański nastrój. Do wyboru jest wiele propozycji, m.in.: impreza w stylu Jamesa Bonda, wieczór wróżb, czarów i magii, wieczór meksykański, szkoła przetrwania, uczta u Sułtana, wieczory myśliwskie, i inne atrakcyjne sposoby spędzania czasu.
Współpracujemy z doskonałymi DJ oraz zespołami grającymi muzykę na żywo, którzy z przyjemnością umilą Państwa wieczory w Lipowym Moście podczas imprez integracyjnych.

389715_10151436916090217_1557739190_n[1]

Wyjazdy firmowe

Polecamy organizację i obsługę wyjazdów firmowych. Zapraszamy firmy z Białegostoku, innych miast województwa podlaskiego, a także klientów z Warszawy bądź innych ośrodków biznesowych. Wyjątkowa lokalizacja naszego hotelu na terenie Podlasia oraz komfortowe warunki pobytu stwarzają wszechstronne możliwości organizacji imprez firmowych oraz aktywnego odpoczynku. Kontakt z przyrodą w jej pierwotnej postaci jest ciekawym i wyjątkowym przeżyciem. Goście z bardziej odległych rejonów kraju będą mieć okazję, aby odwiedzić Białystok oraz inne ciekawe miejsca, z jakich słynie podlaskie.

Skorzystaj z atrakcji

Balon na uwięzi
Niecodzienną atrakcją, którą chcielibyśmy Państwu zaproponować jest podziwianie okolicy z lotu ptaka. Ziemia białostocka słynie z baloniarstwa, a Białystok jest nazywany balonową stolicą Polski. By tego doświadczyć, zapraszamy do Lipowego Mostu. Balon jest obsługiwany przez profesjonalistę, jednorazowo może pomieścić ok. 3 osób i wznosi się na wysokość ok. 20-30 m nad ziemią. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Łuki sportowe
Rekreacyjne strzelanie z łuków sportowych. Po krótkim wstępie teoretycznym i zapoznaniu się z zasadami gry, możliwość zorganizowania zawodów strzeleckich – najlepszy strzelec lub najlepsza drużyna wyrywają! Nagroda – ręcznie wykonywane puchary. Ciekawy sposób na obudzenie rywalizacji.

Łowienie ryb, wędkarstwo
Lipowy Most Golf Park to nie tylko golf, łuki czy bryczki. To także ryby! Na obszarze kompleksu znajduje się 1,5 hektarowy staw pełen ryb. Dla amatorów wędkarstwa proponujemy zawody wędkarskie – na ręcznie robionych wędkach każdy ma równe szanse. Zapewniamy wędki, przynętę i dobrą zabawę, a dodatkowo na wieczorną kolację możemy zaproponować pyszną rybę w wykonaniu naszego Szefa Kuchni.

OFERTY SPECJALNE

MAPA DOJAZDU

PROGRAM REGIONALNY

Program Regionalny

KONTAKT

Lipowy Most - Golf Park
Borki 29, 16-030 Supraśl
Recepcja tel. +48 730 731 732 tel. +48 85 749 12 71 fax +48 85 688 68 48
Serwis internetowy www.lipowymost.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.