Nasza Oferta


Strona główna » Atrakcje » Pole golfowe

Vouchery prezentowe


Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent!
Proponujemy zakup voucherów prezentowych na dowolne usługi oferowane przez nasz hotel.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 726 888 828

Pole golfowe

Atrakcje golfowe w pobliżu Białegostoku

POLE GOLFOWE

Golf jest jednym z najbardziej popularnych sportów na świecie. Nie wymaga on specjalnych predyspozycji i wysiłku fizycznego, dlatego można go uprawiać niezależnie od płci i wieku gracza.
Golf jest doskonałą platformą do budowy kontaktów. Na polu golfowym panują zasady fair play oraz szacunek dla partnera. Główną regułą gry jest trafienie piłeczką do dołka za pomocą kija, wykorzystując jak najmniejszą liczbę uderzeń. Ale to nie wszystko – golf jest doskonałym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

_MG_8087

Akademia golfa – prowadzona przez hotel Lipowy Most Golf Park w Supraślu k. Białegostoku polega na nauce gry w golfa z instruktorem. Każda grupa składa się z 10-12 osób, które pod okiem instruktora poznają podstawowe sekrety gry w golfa oraz trenują uderzenia. Idealna metoda na poznanie gry – świetnie sprawdza się przy imprezach firmowych i spotkaniach towarzyskich.
Na polu golfowym przy naszym hotelu organizujemy także turnieje golfa.
Turniej golfa – zawody dla profesjonalnych lub początkujących graczy. Drużynowo lub indywidualnie. Wygrywa osoba/drużyna o największej liczbie trafień do dołka. Świetna integracja z odrobiną rywalizacji.
Główna nagroda – ręcznie wykonywane przez kowala puchary – za I, II i III miejsce (możliwość wygrawerowania nazwy firmy, nazwy zawodów, itd.)

Dodatkowa proponujemy różne gry z wykorzystaniem sprzętu golfowego, np. golfowe kręgle, „z piłką jak z jakiem”, itp., a na pamiątkę pobytu – oryginalne piłeczki golfowe z logo Państwa firmy i hotelu Lipowy Most.

OFERTY SPECJALNE

MAPA DOJAZDU

PROGRAM REGIONALNY

Program Regionalny

KONTAKT

Lipowy Most - Golf Park
Borki 29, 16-030 Supraśl
Recepcja tel. +48 730 731 732 tel. +48 85 749 12 71 fax +48 85 688 68 48
Serwis internetowy www.lipowymost.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.