Nasza Oferta


Strona główna » Obiekt » Sale bankietowe

Vouchery prezentowe


Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent!
Proponujemy zakup voucherów prezentowych na dowolne usługi oferowane przez nasz hotel.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 726 888 828

Sale bankietowe

Sale bankietowe i konferencyjne – Białystok

Przyjęcia w Lipowym Moście organizowane są w dwóch niezależnych, klimatyzowanych i stylowych salach bankietowych: Jagodowej i Restauracyjnej (Wrzosowej).

Polecamy elegancką, bankietową salę Wrzosową, która zachwyca swoim wystrojem, atmosferą oraz pięknymi widokami, mogącą pomieścić do 200 osób. Sala bankietowa,  Jagodowa to miejsce na organizację przyjęcia do 100 osób.
Dodatkowo na mniejsze przyjęcia i bankiety oferujemy klimatyczną salę bankietową, która może pomieścić do 25 osób oraz piękny staropolski Dworek w klimacie ludowym gdzie zorganizujemy przyjęcie do 50 osób. Komfort i wyposażenie, jakimi charakteryzują się nasze sale bankietowe zapewniają doskonałe warunki do biesiadowania i zabawy. Z naszej oferty bankietowej korzystają często goście firmowi lub prywatni z Białegostoku oraz okolic stolicy Podlasia.

sala_p_01

Najlepsze propozycje kulinarne

Restauracja hotelu Lipowy Most to wyszukane menu i potrawy regionalnej kuchni polskiej przywracając jej należną rangę. Dania nie tracąc nic ze swoich walorów smakowych są lekkie i delikatne. Ich niewątpliwą zaletą jest wykorzystanie ekologicznych, naturalnych produktów pochodzących wyłącznie z lokalnych źródeł. W restauracji można też skosztować swojskich wędlin wyrabianych na miejscu. Nie są nam też obce wszelkie nowinki kulinarne z różnych stron świata, a ponadto możemy przygotować potrawy na specjalne życzenia gości. Z naszych atrakcji kulinarnych korzystają goście różnych imprez bankietowych czy uroczystości weselnych.

Latem, podczas bankietów, wesel, konferencji otoczenie ogrodu umożliwia także biesiadowanie poza salami bankietowymi w plenerze, wśród żywej zieleni i kwiatów. To idealne miejsce na rodzinny obiad, czy też romantyczną kolację, to również doskonałe miejsce na delektowanie się poranną kawą z pięknym widokiem na pole golfowe oraz staw. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez nas wesela, chrzciny, komunie oraz wszelkie bankiety okolicznościowe prywatne i firmowe.

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy z terenu miasta Białystok, dla których sala bankietowa w hotelu Lipowy Most Golf Park będzie najlepszym miejscem do organizacji stosownego przyjęcia lub imprezy.

OFERTY SPECJALNE

MAPA DOJAZDU

PROGRAM REGIONALNY

Program Regionalny

KONTAKT

Lipowy Most - Golf Park
Borki 29, 16-030 Supraśl
Recepcja tel. +48 730 731 732 tel. +48 85 749 12 71 fax +48 85 688 68 48
Serwis internetowy www.lipowymost.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.